Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza

Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Legia Warszawa nie nosi się z zamiarem zwolnienia Czesława Michniewicza z uwagi na niesatysfakcjonujące wyniki osiągane na poziomie Ekstraklasy w początkowej fazie sezonu - uważa Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Drużyna z województwa mazowieckiego przegrała hitowy pojedynek z Lechem Poznań (0:1) i tym samym poniosła już szóstą ligową porażkę na dziewięć rozegranych meczów o punkty w trwającym sezonie.

Z tego też powodu w kuluarach zaczyna się coraz głośniej mówić o tym, że bardzo dobra postawa „Wojskowych” w europejskich pucharach może nie uratować posady trenera Czesława Michniewicza.

Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty” postanowił zaczerpnąć w związku z tym informacji u źródeł i usłyszał od jednej z wysoko postawionych osób w klubie, że władze Legii Warszawa nie myślą o dokonaniu zmiany szkoleniowca.

Tym samym 51-latek może spokojnie przygotowywać drużynę do czwartkowego starcia z Napoli w Lidze Europy (21 października o godzinie 21:00) i zapewne nadchodzących trzech starć na krajowym podwórku z Piastem Gliwice (Ekstraklasa), Świtem Skolwin (Puchar Polski) oraz Pogonią Szczecin (Ekstraklasa).

***

Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy