Legia Warszawa: Znakomite wiadomości przed walką w Lidze Konferencji Europy

Legia Warszawa: Znakomite wiadomości przed walką w Lidze Konferencji Europy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jan Sikorski [Twitter]

Legia Warszawa w lipcu rozpocznie walkę o fazę grupową Ligi Konferencji Europy. Już teraz wiadomo, że podopieczni Kosty Runjaicia mogą liczyć na rozstawienie w trzeciej rundzie tego kontynentalnego turnieju.

Legia Warszawa po udanym sezonie szykuje się powoli do kolejnych rozgrywek. W nich podopieczni Kosty Runjaicia staną przed niezwykle trudnym zadaniem - rywalizacją na kilku frontach.

Celem będzie oczywiście mistrzostwo Polski, ale poza tym niemiecki szkoleniowiec zrobi wszystko, by jego podopieczni awansowali do europejskich pucharów.

Przed nimi trudna batalia, bo trzeba będzie przejść trzy przeszkody.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że wicemistrz kraju rozpocznie zmagania w Lidze Konferencji Europy od drugiej rundy i będzie w niej rozstawiony.

Przez dłuższy czas zastanawiano się natomiast, czy i w trzeciej rundzie „Wojskowi” będą mogli liczyć na teoretycznie słabszego przeciwnika. Sprawa wyjaśniła się w środę.

Wolfsberger przegrał swój baraż o europejskie puchary, co daje rozstawienie Legii Warszawa - informuje Jan Sikorski.

Zmagania w ramach Ligi Konferencji Europy rozpoczną się w połowie lipca, ale polskie kluby do gry wkroczą dopiero 27 lipca. Wtedy odbędą się starcia w ramach drugiej rundy eliminacji. Rewanże zaplanowano na 3 sierpnia.

Poza Legią Warszawa udział w LKE wezmą też Lech Poznań oraz Pogoń Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy