Legia Warszawa: Znani członkowie sztabu szkoleniowego Marka Gołębiewskiego

Legia Warszawa: Znani członkowie sztabu szkoleniowego Marka Gołębiewskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Markowi Gołębiewskiemu, który w najbliższym czasie będzie prowadził zespół Legii Warszawa, będą pomagać Przemysław Małecki oraz Iñaki Astiz.

Jeszcze kilka godzin temu wydawało się, że obowiązki Czesława Michniewicza, który pożegnał się już z klubem, przejmie właśnie Małecki, a więc jego dotychczasowy asystent. Koniec końców pozostanie on na tym stanowisku z taką różnicą, że teraz będzie pomagał Gołębiewskiemu. Funkcję asystenta będzie pełnił również 37-letni Astiz, który w tym sezonie rozegrał 13 meczów w barwach rezerw Legii.

„Szefem przygotowania fizycznego będzie Bartosz Bibrowicz. Do jego zespołu dołączy Michał Kwietniewski” - czytamy w klubowym komunikacie.

Legia poinformowała również, że z klubu razem z Michniewiczem odejdzie jego asystent Kamil Potrykus. Zbigniew Jastrzębski, trener od przygotowania fizycznego, pozostaje do dyspozycji klubu. Reszta członków sztabu zostanie na swoich stanowiskach.

W czwartek Legia zmierzy się w Pucharze Polski ze Świtem Skolwin. W niedzielę zagra z kolei w lidze z Pogonią Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy