Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy

Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Mateusz Młyński znalazł się w orbicie zainteresowań Legii Warszawa - poinformował Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

Utalentowany ofensywny zawodnik należy bez wątpienia do grona największych beneficjentów wprowadzenia przepisu o obowiązku wystawiania młodzieżowca w wyjściowym składzie w rozgrywkach Ekstraklasy.

W tym aspekcie wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że 19-latek ma na obecnym etapie sezonu więcej rozegranych spotkań niż w całym poprzednim.

Młodzieżowy reprezentant Polski nie zawdzięcza tego wyniku wyłącznie odpowiedniemu wiekowi, ponieważ prezentuje też duże umiejętności, które nie umykają uwadze wysłannikom rodzimych oraz zagranicznych klubów.

Wśród tych pierwszych znajduje się między innymi Legia Warszawa, która po rekordowym transferze z udziałem Bartosza Slisza obrała teraz na cel właśnie Mateusza Młyńskiego.

Pojawienie się poważnego zainteresowania wszechstronnym skrzydłowym ze strony „Wojskowych” może pokrzyżować plany Arki wobec wychowanka, ponieważ ta pracuje nad tym, aby zatrzymać 19-letniego zawodnika na dłużej w swoich szeregach, którego obecna umowa jest ważna do końca czerwca 2021 roku.

Ekipa z Gdyni liczy na to, że perspektywa regularnych występów w zespole okaże się wystarczająca do tego, aby przynajmniej na jakiś czas zniechęcić ofensywnego piłkarza do zmiany barw klubowych.

Młyński wystąpił w 17 meczach w trwających rozgrywkach i strzelił w nich dwa gole oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy