Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy

Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Mateusz Młyński znalazł się w orbicie zainteresowań Legii Warszawa - poinformował Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

Utalentowany ofensywny zawodnik należy bez wątpienia do grona największych beneficjentów wprowadzenia przepisu o obowiązku wystawiania młodzieżowca w wyjściowym składzie w rozgrywkach Ekstraklasy.

W tym aspekcie wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że 19-latek ma na obecnym etapie sezonu więcej rozegranych spotkań niż w całym poprzednim.

Młodzieżowy reprezentant Polski nie zawdzięcza tego wyniku wyłącznie odpowiedniemu wiekowi, ponieważ prezentuje też duże umiejętności, które nie umykają uwadze wysłannikom rodzimych oraz zagranicznych klubów.

Wśród tych pierwszych znajduje się między innymi Legia Warszawa, która po rekordowym transferze z udziałem Bartosza Slisza obrała teraz na cel właśnie Mateusza Młyńskiego.

Pojawienie się poważnego zainteresowania wszechstronnym skrzydłowym ze strony „Wojskowych” może pokrzyżować plany Arki wobec wychowanka, ponieważ ta pracuje nad tym, aby zatrzymać 19-letniego zawodnika na dłużej w swoich szeregach, którego obecna umowa jest ważna do końca czerwca 2021 roku.

Ekipa z Gdyni liczy na to, że perspektywa regularnych występów w zespole okaże się wystarczająca do tego, aby przynajmniej na jakiś czas zniechęcić ofensywnego piłkarza do zmiany barw klubowych.

Młyński wystąpił w 17 meczach w trwających rozgrywkach i strzelił w nich dwa gole oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] John van den Brom selekcjonerem? Były trener Lecha Poznań odpowiada John van den Brom selekcjonerem? Były trener Lecha Poznań odpowiada „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy