Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy

Legia Warszawa znowu poluje na duży transfer młodego piłkarza wewnątrz Ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Mateusz Młyński znalazł się w orbicie zainteresowań Legii Warszawa - poinformował Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

Utalentowany ofensywny zawodnik należy bez wątpienia do grona największych beneficjentów wprowadzenia przepisu o obowiązku wystawiania młodzieżowca w wyjściowym składzie w rozgrywkach Ekstraklasy.

W tym aspekcie wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że 19-latek ma na obecnym etapie sezonu więcej rozegranych spotkań niż w całym poprzednim.

Młodzieżowy reprezentant Polski nie zawdzięcza tego wyniku wyłącznie odpowiedniemu wiekowi, ponieważ prezentuje też duże umiejętności, które nie umykają uwadze wysłannikom rodzimych oraz zagranicznych klubów.

Wśród tych pierwszych znajduje się między innymi Legia Warszawa, która po rekordowym transferze z udziałem Bartosza Slisza obrała teraz na cel właśnie Mateusza Młyńskiego.

Pojawienie się poważnego zainteresowania wszechstronnym skrzydłowym ze strony „Wojskowych” może pokrzyżować plany Arki wobec wychowanka, ponieważ ta pracuje nad tym, aby zatrzymać 19-letniego zawodnika na dłużej w swoich szeregach, którego obecna umowa jest ważna do końca czerwca 2021 roku.

Ekipa z Gdyni liczy na to, że perspektywa regularnych występów w zespole okaże się wystarczająca do tego, aby przynajmniej na jakiś czas zniechęcić ofensywnego piłkarza do zmiany barw klubowych.

Młyński wystąpił w 17 meczach w trwających rozgrywkach i strzelił w nich dwa gole oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy