Legia Warszawa zrobiła świetny interes. Jej przyszły napastnik w znakomitej formie [WIDEO]

Legia Warszawa zrobiła świetny interes. Jej przyszły napastnik w znakomitej formie [WIDEO] fot. Canal+Sport
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa wkrótce powinna ogłosić transfer Marca Guala. Wydaje się, że ruch ten to strzał w dziesiątkę, bo Hiszpan ponownie potwierdził wysoką formę w meczu Jagiellonii Białystok przeciwko Warcie Poznań i trafił do siatki.

Legia Warszawa niedawno potwierdziła pierwszy letni transfer. Już teraz wiadomo, że na Łazienkowską trafi Patryk Kun z Rakowa Częstochowa.

Okazuje się, że dyrektor sportowy Jacek Zieliński nie zamierza na tym poprzestać i zaaranżował kolejne wzmocnienie z Ekstraklasy. Tym będzie gracz Jagiellonii Białystok Marc Gual.

Hiszpan, który występuje w drużynie Adriana Siemieńca, jest ostatnio w znakomitej dyspozycji.

Sobota to dzień, w którym "Duma Podlasia" mierzy się z Wartą Poznań i na ten moment prowadzi już 3-0. Pierwsze z trafień to zasługa wspomnianego Guala.

Gol przeciwko ekipie Dawida Szulczka to dla niego już czternaste trafienie w tym sezonie. Ponadto ma na swoim koncie też pięć asyst.

27-latek to były zawodnik takich ekip, jak rezerwy Realu Madryt, Girona czy Sevilla. Do Polski trafił z SK Dnipro-1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy