Legia zainteresowana wypożyczeniem Damiana Szymańskiego

Legia zainteresowana wypożyczeniem Damiana Szymańskiego fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, Legia Warszawa interesuje się Damianem Szymańskim.

Klub ze stolicy naszego kraju chce wypożyczyć 24-letniego pomocnika z Achmata Grozny. W grę wchodzi prawdopodobnie przeprowadzka do końca sezonu 2019/2020.

Szymański trafił do Rosji rok temu z Wisły Płock, która otrzymała za niego 1,5 miliona euro. W drugiej części poprzednich rozgrywek Polak zanotował dziewięć występów w rosyjskiej ekstraklasie. W obecnym sezonie wybiegał na murawy cztery razy. W sumie spędził na nich tylko 178 minut.

Przed opuszczeniem ojczyzny czterokrotny reprezentant Polski uzbierał 84 występy w Ekstraklasie. Przed Wisłą był zawodnikiem GKS-u Bełchatów i Jagiellonii Białystok.

Przenosiny do Polski i regularna gra mogłyby pomóc Szymańskiemu w powrocie do reprezentacji, w której zadebiutował za kadencji Jerzego Brzęczka. Ostatni występ w biało-czerwonych barwach pomocnik zaliczył w listopadzie 2018 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy