Lehmann zakończy karierę?

Lehmann zakończy karierę?
Redakcja
Redakcja
Źródło: goal.com

Jens Lehmann przyznał, że rozważa możliwość zakończenia kariery, jeśli nie znajdzie klubu, który gwarantowałby mu regularne występy w pierwszym składzie. Niemiecki goalkeeper nie gra zbyt dużo, odkąd na początk(...)

Jens Lehmann przyznał, że rozważa możliwość zakończenia kariery, jeśli nie znajdzie klubu, który gwarantowałby mu regularne występy w pierwszym składzie. Niemiecki goalkeeper nie gra zbyt dużo, odkąd na początku obecnego sezonu stracił miejsce w bramce Arsenalu Londyn na rzecz Manuela Almuni.

„Nie wiem co zrobię latem. Na pewno zagram na Mistrzostwach Europy, jednak co będę robił dalej zależy od tego czy dostanę jakąś konkretną ofertę. Mogę grać jeszcze przez dwa lata, ale równie dobrze mogę zakończyć karierę po EURO.” – powiedział 38-letni bramkarz dla fifa.com

Jens Lehmann występuje w Arsenalu Londyn od 2003 roku, wcześniej bronił barw Schalke Gelsenkirchen, Milanu oraz Borussi Dortmund.

Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy