Leicester City po młodego Turka

Leicester City po młodego Turka
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leicester Mercury

Leicester City przygląda się poczynaniom Kerema Baykuşa.

Pomimo tego, że mamy dopiero koniec października, to niektóre zespoły już rozpoczynają podchody pod nadchodzące okno transferowe. Do tej grupy zalicza się Leicester City.

Drużyna prowadzona przez Brendana Rodgersa bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie Premier League, ale nie zamierza osiadać na laurach i myśli o przyszłości. To powoduje, że na jej celowniku znalazł się Kerem Baykuş.

19-latek występuje obecnie w młodzieżowej ekipie Trabzonsporu, ale dosyć często ma okazję trenować z pierwszym zespołem.

Jego poczynania są z kolei bardzo dokładnie śledzone przez zwiadowców Leicester City, którzy wydali co do niego pozytywną opinię. To powoduje, że już wkrótce możemy ujrzeć go w Premier League.

Ofensywny pomocnik występuje w tym sezonie przede wszystkim w ekipie do lat 19. Do tej pory w sześciu meczach strzelił dwa gole. Do swojego dorobku dorzucił asystę.

Jego umowa z tureckim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy