Leicester City złożyło drugą ofertę za Tarkowskiego

Leicester City złożyło drugą ofertę za Tarkowskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Leicester City cały czas zależy na pozyskaniu Jamesa Tarkowskiego z Burnley.

Jak pisze „The Telegraph”, władze Leicester złożyły Burnley propozycję opiewającą na ponad 30 milionów funtów, a więc 33 miliony euro. To druga oferta wystosowana przez klub z King Power Stadium za 27-letniego środkowego obrońcę i - podobnie jak pierwsza - została odrzucona przez Burnley.

Zdaniem powyższego źródła Leicester nie zamierza się poddawać i przed końcem okna powinno złożyć jeszcze jedną ofertę.

Pomóc w przeprowadzeniu transferu może podejście do całej sprawy samego Tarkowskiego. Angielski defensor dobrze czuje się w Burnley, ale jest zainteresowany przeprowadzką na King Power Stadium.

Tarkowski występuje w Burnley od 2016 roku. Do tej pory rozegrał w jego barwach 143 spotkania. Zanotował pięć trafień i trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy