Leon Bailey w końcu trafi do Premier League?!

Leon Bailey w końcu trafi do Premier League?! fot. schwarzdigital.com / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Jak informuje stacja Sky Sports, Leon Bailey przykuł uwagę Tottenhamu Hotspur oraz Evertonu.

23-latek w przeszłości był łączony z takimi klubami jak Manchester City, Chelsea czy Manchester United, a w 2018 roku wydawało się nawet, że trafi do Bayernu Monachium. Wówczas na ostatniej prostej nastąpiło fiasko operacji wartej 60 milionów euro.

Od tego czasu sporo się zmieniło, gdyż skrzydłowy aktualnie ma problemy choćby z regularnymi występami w pierwszym składzie Bayeru Leverkusen. Mimo wszystko nadal pokazuje, że drzemie w nim ogromny potencjał, który dostrzegają ekipy Premier League.

Według najnowszych wieści Jamajczyka w swoich zespołach z chęcią powitaliby José Mourinho oraz Carlo Ancelotti, przy czym na ten moment nieco większe zainteresowanie utalentowanym graczem ma wykazywać Portugalczyk odpowiadający za wyniki Tottenhamu Hotspur.

Mimo wszystko stacja Sky Sports zaznacza, że jeśli „Aptekarze” nie obniżą żądań, które oscylują wokół kwoty 45 milionów euro, Everton i „Koguty”, a także Leeds United mające go na swoich radarach, będą miały ogromne trudności z pozyskaniem lewonożnego zawodnika.

Leon Bailey to bez wątpienia jeden z najszybszych piłkarzy w całej Bundeslidze. Na swoim koncie ma on sześć występów w reprezentacji Jamajki, a jego dorobek w koszulce Bayeru Leverkusen to 116 spotkań, 24 gole i 15 asyst. Umowa nominalnego lewoskrzydłowego wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy