Leonardo Jardim może sprowadzić do Al-Hilal gwiazdę z Europy. Lucas Moura na celowniku

Leonardo Jardim może sprowadzić do Al-Hilal gwiazdę z Europy. Lucas Moura na celowniku fot. Al-Hilal
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Lucas Moura znalazł się na celownikach dwóch klubów z Arabii Saudyjskiej - Al-Hilal oraz Al-Nassr - informuje Goal.com.

Al-Hilal jest mistrzem Arabii Saudyjskiej, a Al-Nassr zakończyło ostatni sezon na szóstym miejscu w tabeli. Ten pierwszy klub ma obserwować sytuację Moury od dawna i poważnie myśli o złożeniu za niego propozycji.

Niewykluczone, że z Al-Hilal odejdzie Sebastian Giovinco. Jeśli faktycznie do tego dojdzie Leonardo Jardim, który niedawno przejął zespół, ale i władze klubu, będą chciały pozyskać nową ofensywną gwiazdę znaną z występów w Europie i bardzo możliwe, że będzie to właśnie Moura.

28-letni Brazylijczyk nie wyklucza opuszczenia Tottenhamu i wysłuchuje propozycji. Na razie nic nie jest jednak przesądzone. Wiele będzie zależało od tego, kto zostanie nowym menedżerem „Kogutów”. Mourą interesują się Saudyjczycy, ale zapewne chętnie widziałoby go u siebie również kilka klubów ze Starego Kontynentu. W zeszłym roku na radarze miało go chociażby Napoli.

W ostatnim sezonie Moura zanotował 50 występów, dziewięć trafień i osiem asyst. W wielu meczach wchodził jednak na murawę jako zmiennik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy