Leonardo o sytuacji Neymara. „Nie możemy powiedzieć, że wszystko zostało naprawione”

Leonardo o sytuacji Neymara. „Nie możemy powiedzieć, że wszystko zostało naprawione” fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport

Neymar wrócił do składu Paris Saint-Germain po zamieszaniu związanym z jego transferem do Barcelony, ale mimo to nie wszystkie sprawy wokół jego osoby zostały wyjaśnione.

Reprezentant Brazylii próbował w ostatnich tygodniach doprowadzić do zakończenia swojej współpracy z paryskim klubem i nawet nie ukrywał tego faktu. Z tego też powodu stał się on obiektem ataków fanów francuskiego zespołu i niewiele obecnie na to wskazuje, aby mieli mu wybaczyć jego zachowanie.

Świadomi trudnego położenia zawodnika są przedstawiciele PSG, którzy chcieliby doprowadzić jak najszybciej do wygaszenia całego zamieszania związanego z 27-letnim skrzydłowym, aby wszyscy mogli skupić się na osiąganiu krótko- i długoterminowych celów sportowych.

- Neymar wrócił już jakiś czas temu do treningów i zachowuje się jak profesjonalista, co pokazuje rozegrany przez niego mecz przeciwko Strasbourgowi. To prawda, że chciał odejść, ale został w PSG i teraz skupia się tylko na PSG - powiedział Leonardo, dyrektor sportowy klubu.

- Nie możemy powiedzieć, że wszystko zostało naprawione, po tym wszystkim, co się wydarzyło. Jego sytuacja jest w dalszym ciągu skomplikowana, ponieważ Neymar za dużo gada. On doskonale zdaje sobie sprawę z popełnionych błędów, ale nie jest to zły człowiek. Z nim w składzie jesteśmy silniejsi - dodaje rodak skrzydłowego, który skierował się z apelem do wszystkich mediów.

- Nie róbcie kolejnej telenoweli z Neymarem. My musimy ciężko trenować i grać - zakończył przedstawiciel zespołu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Premier League: Policja zatrzymała 12-latka, który wysyłał rasistowskie wiadomości do Wilfrieda Zahy Premier League: Policja zatrzymała 12-latka, który wysyłał rasistowskie wiadomości do Wilfrieda Zahy Domowa koszulka Realu Madryt na nowy sezon. Adidas usunął jeden element [FOTO] Domowa koszulka Realu Madryt na nowy sezon. Adidas usunął jeden element [FOTO] Håland wyrzucony z klubu nocnego [WIDEO] Håland wyrzucony z klubu nocnego [WIDEO] Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy