L'Equipe: Minimalne szanse na transfery Mbappé i Neymara, ale...

L'Equipe: Minimalne szanse na transfery Mbappé i Neymara, ale...
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

„L’Equipe” pisze, że pandemia koronawirusa zwiększa szanse na pozostanie Kyliana Mbappé oraz Neymara w Paris Saint-Germain.

Napastników ekipy mistrza Francji regularnie łączy się z przenosinami do Hiszpanii - Barcelony lub Realu Madryt. Ostatnio znowu pojawia się dużo informacji na temat potencjalnego powrotu Neymara do „Dumy Katalonii”. Mbappé pozostaje z kolei „wzmocnieniem marzeń” Florentino Péreza.

Obecnie świat piłki jest w zawieszeniu. Można przypuszczać, że nawet po powrocie na murawy kluby będą odczuwać skutki pandemii i będzie to miało swoje przełożenie na ruchy transferowe. Według „L’Equipe” w związku z tym odejście Mbappé lub Neymara z Paryża w trakcie najbliższego okna jest niemal niemożliwe.

Mając na uwadze nieprzewidywalność rynku, „L’Equipe” dodaje, że jeśli sytuacja ulegnie zmianie i któryś z napastników miałby opuścić Paryż latem, z pewnością będzie to Neymar. Barcelona musiałaby jednak przedstawić za niego naprawdę atrakcyjną ofertę.

Mbappé na ten moment jest nie do wyciągnięcia z PSG. Choć 21-letni napastnik ociąga się z podpisaniem nowego kontraktu z rodzimym klubem, jego władze wierzą w to, że dojdą z nim do porozumienia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy