L'Equipe: Ryan Babel w Fiorentinie

L'Equipe: Ryan Babel w Fiorentinie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: L'Equipe

Ryan Babel zostanie nowym zawodnikiem Fiorentiny, podał L'Equipe. Napastnik Hoffenheim podpisze 3-letni kontrakt a drużyna zarobi na jego karcie 3 miliony euro.

25-latek jest wychowankiem słynnej szkółki Ajaxu. W wieku 21 lat trafił do angielskiego Liverpoolu, w którym znakomicie się zapowiadał. Ostatecznie nie spełnił pokładanych w nim nadziei i w styczniu 2011 roku trafił do ligi niemieckiej.

W poprzednim sezonie Bundesligi był jedną z jaśniejszych postaci „Wieśniaków”, zaliczając w ich barwach 31 spotkań, strzelając 4 bramki i 4 razy asystując. 
 
W reprezentacji Holandii, zawodnik wystąpił w 42 spotkaniach i strzelił w nich 5 bramek.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy