LGdS: Znakomite wieści w sprawie Szczęsnego

2017-09-07 16:59:02; Aktualizacja: 6 lat temu
LGdS: Znakomite wieści w sprawie Szczęsnego Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: La Gazzetta dello Sport

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, Wojciech Szczęsny w ten weekend najprawdopodobniej zadebiutuje w barwach Juventusu.

Polski bramkarz przeniósłsię do „Starej Damy” tego lata, wiedząc, że w trwającymsezonie będzie tylko zmiennikiem Gianluigiego Buffona. Do tej pory27-latek jeszcze ani razu nie pojawił się na murawie, ale wszystkowskazuje na to, że premierowy występ zanotuje w najbliższąsobotę. „Juve” rozegra tego dnia spotkanie ligowe z Chievo.


Świetnie poinformowanidziennikarze „LGdS” podają, że Buffon powinien dostać wolne odMassimiliano Allegriego. 39-latek ma bowiem za sobą dwa meczeeliminacji mistrzostw świata, w których Włosi mierzyli się zHiszpanią (0:3) i Izraelem (1:0). Już we wtorek „Juve”rozpocznie tymczasem rywalizację w fazie grupowej Ligi Mistrzów odmeczu z Barceloną.


Szczęsny ma odciążyćWłocha przed hitowym spotkaniem. Przypomnijmy, że były bramkarzArsenalu w ostatnich meczach eliminacyjnych naszej kadry był tylkorezerwowym, śledząc z ławki poczynania Łukasza Fabiańskiego.


Nie można wykluczyć, żew sobotę zobaczymy na murawie również Mariusza Stępińskiego,który niedawno przeniósł się do Chievo na zasadzie wypożyczeniaz Nantes. Początek spotkania o godzinie 18:00.