Liga Europy: Brendan Rodgers przed meczem z Legią Warszawa. „Łączenie gry na krajowym podwórku i w Europie może być trudne”

Liga Europy: Brendan Rodgers przed meczem z Legią Warszawa. „Łączenie gry na krajowym podwórku i w Europie może być trudne” fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leicester City

Menedżer Leicester City Brendan Rodgers wziął udział w konferencji prasowej przed meczem Ligi Europy z Legią Warszawa.

W czwartkowy wieczór rozgrywane będą mecze w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. W najciekawszym spotkaniu z punktu widzenia polskiego kibica Legia Warszawa zmierzy się na King Power Stadium z Leicester City.

Pierwsza potyczka tych ekip zakończyła się niespodziewanym zwycięstwem mistrzów Polski w stosunku 1-0. Wtedy to gola na wagę trzech punktów zdobył Mahir Emreli. Wtedy jednak za sterami stołecznej ekipy stał Czesław Michniewicz. Po gorszym okresie zastąpił go na tym stanowisku Marek Gołębiewski.

Jego zespół postara się dziś powalczyć w Anglii o dobry rezultat. Zanim jednak do tego dojdzie, odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął menedżer „Lisów” Brendan Rodgers.

- Nasz rywal od lat jest najlepszy w swoim kraju, ale może być mu ciężko, kiedy musi łączyć grę na krajowym podwórku i w Europie. Przed nami dwa ostatnie spotkania, które będą ważne dla obu ekip. Jestem przekonany, że niezależnie od tego, jak ostatnio radzi sobie Legia, czeka nas trudne spotkanie - stwierdził.

- Musimy skupić się na tym, co wychodzi nam najlepiej i na tej podstawie budować pewność siebie. Wtedy spowodujemy, że rywal będzie miał kłopoty. Mecze w Lidze Europy zawsze są trudne, dlatego musimy przejąć kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Trzeba pokazać, że jesteśmy lepsi - dodał.

Początek czwartkowego meczu punktualnie o 21:00. Transmisja w Viaplay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy