Liga Europy: Brendan Rodgers przed meczem z Legią Warszawa. „Łączenie gry na krajowym podwórku i w Europie może być trudne”

Liga Europy: Brendan Rodgers przed meczem z Legią Warszawa. „Łączenie gry na krajowym podwórku i w Europie może być trudne” fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leicester City

Menedżer Leicester City Brendan Rodgers wziął udział w konferencji prasowej przed meczem Ligi Europy z Legią Warszawa.

W czwartkowy wieczór rozgrywane będą mecze w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. W najciekawszym spotkaniu z punktu widzenia polskiego kibica Legia Warszawa zmierzy się na King Power Stadium z Leicester City.

Pierwsza potyczka tych ekip zakończyła się niespodziewanym zwycięstwem mistrzów Polski w stosunku 1-0. Wtedy to gola na wagę trzech punktów zdobył Mahir Emreli. Wtedy jednak za sterami stołecznej ekipy stał Czesław Michniewicz. Po gorszym okresie zastąpił go na tym stanowisku Marek Gołębiewski.

Jego zespół postara się dziś powalczyć w Anglii o dobry rezultat. Zanim jednak do tego dojdzie, odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął menedżer „Lisów” Brendan Rodgers.

- Nasz rywal od lat jest najlepszy w swoim kraju, ale może być mu ciężko, kiedy musi łączyć grę na krajowym podwórku i w Europie. Przed nami dwa ostatnie spotkania, które będą ważne dla obu ekip. Jestem przekonany, że niezależnie od tego, jak ostatnio radzi sobie Legia, czeka nas trudne spotkanie - stwierdził.

- Musimy skupić się na tym, co wychodzi nam najlepiej i na tej podstawie budować pewność siebie. Wtedy spowodujemy, że rywal będzie miał kłopoty. Mecze w Lidze Europy zawsze są trudne, dlatego musimy przejąć kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Trzeba pokazać, że jesteśmy lepsi - dodał.

Początek czwartkowego meczu punktualnie o 21:00. Transmisja w Viaplay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy