Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

Dzisiaj w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par 1/8 finału Ligi Europy. Wiemy już, że na tym etapie rozgrywek nie zabraknie ciekawie zapowiadających się starć.

W środę oraz czwartek odbyło się piętnaście z szesnastu zaplanowanych spotkań. To ostatnie, rozgrywane pomiędzy Salzbugiem i Eintrachtem Frankfurt, będzie miało miejsce już dzisiaj o godzinie 18:00. Zawody przeniesiono z powodu silnego wiatru hulającego w Austrii.

Nie przeszkodziło to jednak w przeprowadzeniu losowania par dalszej fazy rozgrywek, w ramach którego m.in. Inter Mediolan trafił na Getafe, a Sevilla na Romę. To jednak niejedyne szlagiery młodszego brata Ligi Mistrzów.

Pierwsze mecze odbędą się już 12 marca, a rewanże tydzień później.

***

Pary 1/8 finału Ligi Europy:

İstanbul Başakşehir – Kopenhaga;

Olympiakos – Wolverhampton Wanderers;

Rangers – Bayer Leverkusen;

Inter Mediolan – Getafe;

Sevilla – Roma;

Wolfsburg – Szachtar Donieck;

Red Bull Salzburg/Eintracht Frankfurt – FC Basel;

LASK Linz – Manchester United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy