Liga Europy: Połowa meczów Legii Warszawa w Telewizji Polskiej [OFICJALNIE]

Liga Europy: Połowa meczów Legii Warszawa w Telewizji Polskiej [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marek Szkolnikowski [Twitter]

Telewizja Polska poinformowała, że pokaże w swoich stacjach domowe potyczki Legii Warszawa w Lidze Europy. Będzie to możliwe dzięki porozumieniu z Viaplay.

Platforma streamingowa zanotowała mocne otwarcie na polskim rynku praw telewizyjnych. Najpierw skandynawska firma weszła w posiadanie Bundesligi oraz 2. Bundesligi, a następnie zapewniła sobie możliwość transmitowania spotkań Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy.

Wobec awansu Legii Warszawa do pierwszych z wymienionych rozgrywek europejskich, wielu kibiców zastanawiało się, czy spotkania trafią do otwartej telewizji. Zarówno Viaplay, jak TVP długo trzymały nas w niepewności, ale dzisiaj wszystko się wyjaśniło.

„Jak nie można mieć wszystkiego, to trzeba poszukać kompromisu. Tak będzie w przypadku meczów Legii Warszawa w Lidze Europy. Domowe na żywo, wyjazdowe relive w TVP Sport. Trudne czasy, myślimy kreatywnie” – napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

To oznacza, że wszystkie spotkania rozgrywane w Warszawie przez „Wojskowych” obejrzymy w stacjach Telewizji Polskiej. Z kolei w przypadku wyjazdowych meczów będzie trzeba zadowolić się retransmisjami (starcia pokazywane z odtworzenia).

Oczywiście, jeśli nie wykupimy wcześniej pakietu w Viaplay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy