Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów

Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów fot. UEFA
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

W środę zakończona została 1/8 finału Ligi Europy, dzięki czemu możemy przejść do miniturnieju w Niemczech.

W ćwierćfinale zameldowały się między innymi Manchester United czy Inter Mediolan, które można zaliczyć do głównych faworytów turnieju. Nie można jednak skreślać też choćby Szachtara Donieck, który zaimponował w dwumeczu przeciwko Wolfsburgowi, ale też zwycięzcy pary Wolverhampton - Sevilla.

Ćwierćfinały zostaną rozegrane w czterech miastach (Kolonia, Düsseldorf, Gelsenkirchen i Dusiburg) w poniedziałek i wtorek. W następną niedzielę i poniedziałek dojdzie do półfinałów, po których w piątek 21 sierpnia w Kolonii rozegrany zostanie wielki finał.

Ćwierćfinały:
10 sierpnia, poniedziałek:
Manchester United - FC Kopenhaga (Kolonia),
Inter Mediolan - Bayer Leverkusen (Düsseldorf),

11 sierpnia, wtorek:
Szachtar Donieck - FC Basel (Gelsenkirchen),
Wolverhampton - Sevilla (Duisburg).

Półfinały:
16 sierpnia, niedziela:

Wolverhampton/Sevilla - Manchester United/FC Kopenhaga (Kolonia),

17 sierpnia, poniedziałek:
Inter Mediolan/Bayer Leverkusen - Szachtar Donieck/FC Basel (Düsseldorf).

Finał:
21 sierpnia, piątek (Kolonia).

Wszystkie mecze rozpoczną się o 21:00. Przegrany odpada z turnieju (jednomeczowa formuła).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy