Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów

Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów fot. UEFA
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

W środę zakończona została 1/8 finału Ligi Europy, dzięki czemu możemy przejść do miniturnieju w Niemczech.

W ćwierćfinale zameldowały się między innymi Manchester United czy Inter Mediolan, które można zaliczyć do głównych faworytów turnieju. Nie można jednak skreślać też choćby Szachtara Donieck, który zaimponował w dwumeczu przeciwko Wolfsburgowi, ale też zwycięzcy pary Wolverhampton - Sevilla.

Ćwierćfinały zostaną rozegrane w czterech miastach (Kolonia, Düsseldorf, Gelsenkirchen i Dusiburg) w poniedziałek i wtorek. W następną niedzielę i poniedziałek dojdzie do półfinałów, po których w piątek 21 sierpnia w Kolonii rozegrany zostanie wielki finał.

Ćwierćfinały:
10 sierpnia, poniedziałek:
Manchester United - FC Kopenhaga (Kolonia),
Inter Mediolan - Bayer Leverkusen (Düsseldorf),

11 sierpnia, wtorek:
Szachtar Donieck - FC Basel (Gelsenkirchen),
Wolverhampton - Sevilla (Duisburg).

Półfinały:
16 sierpnia, niedziela:

Wolverhampton/Sevilla - Manchester United/FC Kopenhaga (Kolonia),

17 sierpnia, poniedziałek:
Inter Mediolan/Bayer Leverkusen - Szachtar Donieck/FC Basel (Düsseldorf).

Finał:
21 sierpnia, piątek (Kolonia).

Wszystkie mecze rozpoczną się o 21:00. Przegrany odpada z turnieju (jednomeczowa formuła).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy