Liga Mistrzów: Bartosz Frankowski z meczem w ostatniej kolejce fazy grupowej [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Bartosz Frankowski z meczem w ostatniej kolejce fazy grupowej [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

We wtorek oraz środę Polacy zaznaczą swoją obecność w Lidze Mistrzów. Najpierw mecz samodzielnie poprowadzi wspierany przez rodaków Bartosz Frankowski, a później obsługą systemu VAR zajmie się Paweł Gil.

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej najważniejszych rozgrywek europejskich, podczas której poznamy ostateczny skład finalistów. Szans na pozostanie w Lidze Mistrzów nie ma już Stade Rennes, ale Francuzi we wtorek powalczą z Sevillą o grę w Lidze Europy. To właśnie rozjemcą starcia tych zespołów będzie Bartosz Frankowski.

34-latkowi pomogą Marcin Boniek i Jakub Winkler (arbitrzy liniowi), Szymon Marciniak oraz Paweł Raczkowski (sędziowie VAR), a także Daniel Stefański (czwarty arbiter), o którym jest w ostatnim czasie głośno za sprawą niezadowolenia Cracovii z jego postawy w derbach Krakowa. Spotkanie zostanie rozegrane we wtorek o godzinie 21:00.

W środę dojdzie z kolei do konfrontacji Interu Mediolan z Szachtarem Donieck i jak wiemy, obie ekipy rywalizują o swoje być albo nie być w Lidze Mistrzów. W tej konfrontacji pieczę nad systemem VAR będzie trzymał Paweł Gil, któremu pomoże Jure Praprotnik. Zawody poprowadzi rodak Słoweńca Slavko Vinčić. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 21:00.

Oba mecze będzie można obejrzeć w stacjach Polsat Sport Premium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy