Liga Mistrzów: Dwie piękne akcje Manchesteru City. Bayern Monachium na kolanach [WIDEO]

Liga Mistrzów: Dwie piękne akcje Manchesteru City. Bayern Monachium na kolanach [WIDEO] fot. Conor Molloy/News Images/SIPA USA/PressFocus

Piłkarze Manchesteru City w 70. minucie zawodów wykorzystali błąd rywala. Niedługo potem padł trzeci gol dla Anglików w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów przeciwko Bayernowi Monachium.

Trafienie w 27. minucie rozpaliło pragnienia kibiców miejscowej ekipy na znacznie więcej. Tymczasem odgryzać zaczęli się Bawarczycy, ale brakowało im precyzji i szybkości w zawiązywaniu akcji ofensywnych.

Świetnie dysponowany od początku był Bernardo Silva, który kilka razy pokazał się genialnym dryblingiem.

Portugalczyk bez wątpienia zasłużył na gola. Ten padł w 70. minucie, gdy piłkę odzyskał Jack Grealish.

Futbolówka trafia do Erlinga Brauta Haalanda. Norweg zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, gdzie był wspomniany Silva. Pięknym strzałem wpisał się on do protokołu meczowego.

Gości ta bramka mocno podłamała, gdyż już sześć minut później było 3:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się sam Haaland. Dogrywał mu John Stones.