Liga Mistrzów: Hit ostatniej kolejki w Telewizji Polskiej. Poznaliśmy też obsadę komentatorską [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Hit ostatniej kolejki w Telewizji Polskiej. Poznaliśmy też obsadę komentatorską [OFICJALNIE] fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

TVP przeprowadzi relację z meczu Bayernu Monachium z FC Barceloną w ramach ostatniej kolejki Ligi Mistrzów z komentarzem Dariusza Szpakowskiego.

W drugim tygodniu grudnia dobiegnie końca rywalizacja w fazie grupowej elitarnych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie. Przed nastaniem tego momentu poznaliśmy już kilka istotnych rozstrzygnięć odnoszących się do pozostania przez poszczególne zespoły w grze o zwycięstwo.

W tym gronie wyjątkowo nie ma Barcelony, która po remisie na własnym terenie z Benficą (0:0) znajduje się właściwie jedną nogą poza... Ligą Mistrzów, ponieważ jej przeciwnik z Lizbony mierzy się w ostatniej serii gier z Dynamem Kijów i w przypadku odniesienia wygranej może przeskoczyć „Dumę Katalonii” w tabeli, o ile ta nie znajdzie sposobu na pokonanie na wyjeździe... Bayernu Monachium.

W zaistniałej sytuacji Telewizja Polska nie mogła podjąć innej decyzji, jak zdecydować się na przeprowadzenie relacji właśnie z pojedynku tych dwóch utytułowanych ekip.

Publiczny nadawca zdradził jednocześnie, że to spotkanie skomentuje duet Dariusz Szpakowski i Robert Podoliński. Dla 70-latka będzie to tym samym drugie z rzędu starcie spędzone za mikrofonem, ponieważ uraczył nas także swoją obecnością po dłuższej przerwie przy okazji meczu Manchesteru City z Paris Saint-Germain (2:1) w piątej kolejce.

Mecz Bayernu z Barceloną odbędzie się 8 grudnia o godzinie 21:00. Transmisję z jego przebiegu będzie można śledzić w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej oraz Smart TV.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy