Liga Mistrzów: Hit ostatniej kolejki w Telewizji Polskiej. Poznaliśmy też obsadę komentatorską [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Hit ostatniej kolejki w Telewizji Polskiej. Poznaliśmy też obsadę komentatorską [OFICJALNIE] fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

TVP przeprowadzi relację z meczu Bayernu Monachium z FC Barceloną w ramach ostatniej kolejki Ligi Mistrzów z komentarzem Dariusza Szpakowskiego.

W drugim tygodniu grudnia dobiegnie końca rywalizacja w fazie grupowej elitarnych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie. Przed nastaniem tego momentu poznaliśmy już kilka istotnych rozstrzygnięć odnoszących się do pozostania przez poszczególne zespoły w grze o zwycięstwo.

W tym gronie wyjątkowo nie ma Barcelony, która po remisie na własnym terenie z Benficą (0:0) znajduje się właściwie jedną nogą poza... Ligą Mistrzów, ponieważ jej przeciwnik z Lizbony mierzy się w ostatniej serii gier z Dynamem Kijów i w przypadku odniesienia wygranej może przeskoczyć „Dumę Katalonii” w tabeli, o ile ta nie znajdzie sposobu na pokonanie na wyjeździe... Bayernu Monachium.

W zaistniałej sytuacji Telewizja Polska nie mogła podjąć innej decyzji, jak zdecydować się na przeprowadzenie relacji właśnie z pojedynku tych dwóch utytułowanych ekip.

Publiczny nadawca zdradził jednocześnie, że to spotkanie skomentuje duet Dariusz Szpakowski i Robert Podoliński. Dla 70-latka będzie to tym samym drugie z rzędu starcie spędzone za mikrofonem, ponieważ uraczył nas także swoją obecnością po dłuższej przerwie przy okazji meczu Manchesteru City z Paris Saint-Germain (2:1) w piątej kolejce.

Mecz Bayernu z Barceloną odbędzie się 8 grudnia o godzinie 21:00. Transmisję z jego przebiegu będzie można śledzić w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej oraz Smart TV.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy