Liga Mistrzów i Liga Europy: Mecze w Polsce jako neutralnym terenie

Liga Mistrzów i Liga Europy: Mecze w Polsce jako neutralnym terenie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UEFA

Polska znalazła się w gronie krajów wyznaczonych przez UEFA do goszczenia meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które zostaną rozegrane na neutralnym terenie.

W czwartek w trakcie zorganizowanej przez UEFA telekonferencji omawiano to, jak w przyszłym sezonie będą wyglądały europejskie puchary oraz mecze młodzieżowe i reprezentacyjne.

Wydano w tej sprawie specjalny komunikat. Oto jego treść:

"Jeśli chodzi o rozgrywki klubowe, tu rozmawialiśmy przede wszystkim o meczach w ramach kwalifikacji do pucharów. Szczegółowo wyjaśniono opublikowany przez regulamin dotyczący ograniczeń i podróżowania w czasach pandemii. Podkreślono, aby przestrzegać restrykcji władz krajowych. Podjęliśmy też decyzję, że niektóre mecze zostaną przeniesione na stadiony neutralne" - czytamy.

W gronie krajów, które zgłosiły możliwość ewentualnej organizacji spotkań reprezentacji oraz Ligi Mistrzów i Ligi Europy, znalazły się Polska, Grecja, Węgry oraz Cypr.

Jeśli chodzi o nasz kraj, w grę wchodzą stadiony w Bielsku-Białej, Gdyni, Lublinie, Tychach i Łodzi.

Więcej na temat: Oficjalnie UEFA Polska Grecja Cypr Węgry

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy