Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji

Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Polsat dalej będzie pokazywał Ligę Mistrzów. Prawa do transmitowania meczów Ligi Europy w naszym kraju nabył jednak inny podmiot - podaje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

Polsat pokazuje Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy od 2018 roku. Jak donosi Włodarczyk, ta pierwsza pozostanie w jego ofercie również na lata 2021-2024. Od nowego sezonu nie będzie miał on już jednak LE.

Prawa do pokazywania jej meczów nabyło NENT Group, które stoi za platformą Viaplay. W listopadzie zeszłego roku przedsiębiorstwo przejęło już na wyłączność spotkania Bundesligi. Kontrakt obejmuje jej cztery najbliższe sezony. Więcej na ten temat

Jak dodaje Włodarczyk, NENT Group pozyskało również prawa do pokazywania Ligi Konferencji Europy, rozgrywek, które ruszą od sezonu 2021/2022 i będą trzecim pod względem ważności europejskim pucharem.

W momencie informacji o przejęciu przez NENT Group meczów Bundesligi podano, iż koszt dostępu do Viaplay w Polsce będzie wynosił 34 złote miesięcznie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy