Liga Mistrzów i Liga Europy: Ośmiu polskich arbitrów wyznaczonych do obsady meczów

Liga Mistrzów i Liga Europy: Ośmiu polskich arbitrów wyznaczonych do obsady meczów fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała, że polscy sędziowie będą mieli swój wkład w poprowadzenie aż trzech najbliższych spotkań europejskich pucharów.

Już w środę o godzinie 18:55 pracę przy obsłudze systemu VAR w meczu Ajax - Chelsea rozpoczną Szymon Marciniak i Tomasz Kwiatkowski. Dwie godziny później ta sama rola przypadnie Pawłowi Gilowi oraz Pawłowi Raczkowskiemu, którzy będą obserwować zawody z udziałem Benfiki i Olympique’u Lyon. Oba spotkania zostaną rozegrane w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W Amsterdamie na boisku piłkarzom towarzyszył będzie Ovidiu Haţegan, zaś w Lizbonie Ivan Kružliak.

Polskich smaczków nie zabraknie również w Lidze Europy, gdzie Daniel Stefański poprowadzi starcie Eintrachtu Frankfurt ze Standardem Liège. 42-latka na liniach wspomagać będą Marcin Boniek i Dawid Golis, z kolei funkcja czwartego arbitra przypadła Damianowi Sylwestrzakowi. Niemiecko-belgijski pojedynek odbędzie się w czwartek o godzinie 21:00.

Wszystkie powyższe mecze będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Premium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy