Liga Mistrzów i Liga Europy: Ośmiu polskich arbitrów wyznaczonych do obsady meczów

Liga Mistrzów i Liga Europy: Ośmiu polskich arbitrów wyznaczonych do obsady meczów fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała, że polscy sędziowie będą mieli swój wkład w poprowadzenie aż trzech najbliższych spotkań europejskich pucharów.

Już w środę o godzinie 18:55 pracę przy obsłudze systemu VAR w meczu Ajax - Chelsea rozpoczną Szymon Marciniak i Tomasz Kwiatkowski. Dwie godziny później ta sama rola przypadnie Pawłowi Gilowi oraz Pawłowi Raczkowskiemu, którzy będą obserwować zawody z udziałem Benfiki i Olympique’u Lyon. Oba spotkania zostaną rozegrane w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W Amsterdamie na boisku piłkarzom towarzyszył będzie Ovidiu Haţegan, zaś w Lizbonie Ivan Kružliak.

Polskich smaczków nie zabraknie również w Lidze Europy, gdzie Daniel Stefański poprowadzi starcie Eintrachtu Frankfurt ze Standardem Liège. 42-latka na liniach wspomagać będą Marcin Boniek i Dawid Golis, z kolei funkcja czwartego arbitra przypadła Damianowi Sylwestrzakowi. Niemiecko-belgijski pojedynek odbędzie się w czwartek o godzinie 21:00.

Wszystkie powyższe mecze będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Premium.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy