Liga Mistrzów: Marciniak na VAR-ze przyjrzy się Krychowiakowi i Rybusowi

Liga Mistrzów: Marciniak na VAR-ze przyjrzy się Krychowiakowi i Rybusowi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA | Lokomotiw Moskwa

Lokomotiw Moskwa już w środę zmierzy się z Atlético Madryt. Udział w tym meczu poza Maciejem Rybusem oraz Grzegorzem Krychowiakiem weźmie też jeszcze dwóch polskich arbitrów.

Na zakończenie zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów moskwianie będą rywalizować w stolicy Hiszpanii z Atlético, które cały czas walczy o swoje być albo nie być w 1/8 finału rozgrywek. Tymczasem mistrzowie Rosji nie mają już szans na pozostanie w europejskich pucharach, niemniej z pewnością będą chcieli się z nimi godnie pożegnać.

W kadrze na to spotkanie znaleźli się Maciej Rybus oraz Grzegorz Krychowiak, a UEFA zdążyła już poinformować, że zawody poprowadzi Viktor Kassai. Węgier będzie jednak ściśle współpracował z odpowiadającymi za obsługę systemu VAR Szymonem Marciniakiem i Tomaszem Kwiatkowskim. Tym samym swój udział w hiszpańsko-rosyjskiej konfrontacji będzie miało w sumie aż czterech Polaków.

Lewy defensor w tym sezonie brał udział w czterech meczach na poziomie Ligi Mistrzów, z kolei środkowemu pomocnikowi dane było nie tylko wystąpić w pięciu pojedynkach swojej drużyny, ale i zapisać się na listę strzelców.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy