Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] fot. Oleg Batrak / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała, że rewanżowy pojedynek Liverpoolu z RB Lipsk w Lidze Mistrzów odbędzie poza Anfield.

W pierwszej serii spotkań byliśmy świadkami kilku zmian względem miejsca ich rozgrywania. Dla przykładu Atlético Madryt zmierzyło się z Chelsea w Bukareszcie.

Teraz świadkami podobnego zabiegu będziemy, jeśli chodzi o rywalizację „The Reds” z „Bykami”. 16 lutego obie ekipy rywalizowały ze sobą na Puskás Arénie w Budapeszcie, a Anglicy wygrali ten mecz 2:0. Rewanż miał odbyć się zgodnie z planem, ale tak się nie stanie.

UEFA zdążyła już potwierdzić, że ten sam stadion będzie również areną zmagań podopiecznych Jürgena Kloppa i Juliana Nagelsmanna 10 marca.

Na razie to jedyne spotkanie Ligi Mistrzów przeniesione na inny obiekt. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Wiemy już jednak, że w Budapeszcie zagrają także Molde oraz Granada. Zespoły te będą się ze sobą pojedynkować w ramach meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy