Liga Mistrzów: Mecz Liverpool - Inter Mediolan na moment przerwany. Szybka reakcja Jürgena Kloppa

2022-03-08 21:49:37; Aktualizacja: 2 lata temu
Liga Mistrzów: Mecz Liverpool - Inter Mediolan na moment przerwany. Szybka reakcja Jürgena Kloppa Fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

W 26. minucie sędzia meczu Liverpool - Inter Mediolan podjął decyzję o jego zatrzymaniu. Jürgen Klopp, menedżer gospodarzy, zgłosił arbitrowi technicznemu, że ktoś na trybunach potrzebuje pomocy ze strony medyków.

Starcie „The Reds” z „Nerazzurrimi” w ramach Ligi Mistrzów w pewniej chwili zostało niespodziewanie przerwane. Jak się okazało, niemiecki opiekun angielskiej ekipy dostrzegł, że jedna z osób znajdujących się na The Kop pilnie potrzebuje pomocy lekarza.

Zaalarmowany sędzia techniczny poinformował o sytuacji arbitra głównego, który zatrzymał zawody. W tym czasie zawodnicy przenieśli się pod linię boczną.

Po trzech minutach mecz został wznowiony.

Do przerwy na boisku utrzymuje się wynik bezbramkowy. Pierwszy pojedynek Liverpool wygrał 2:0.

W drugim spotkaniu Bayern Monachium mierzy się z Salzburgiem i prowadzi już 4:0. Hat-trickiem popisał się Robert Lewandowski.