Liga Mistrzów: On się nie zatrzymuje. Hat-trick Karima Benzemy i koszmarny błąd bramkarza Chelsea [WIDEO] fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

Karim Benzema strzelił gola na 3-1 w starciu przeciwko Chelsea i dzięki temu skompletował hat-tricka.

Karim Benzema od dłuższego czasu znajduje się w znakomitej formie, czego dowodem był hat-trick, którym popisał się w pierwszej połowie marca przy okazji meczu rewanżowego Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain (3-1).

Okazuje się, że Francuz nie zamierza się zatrzymywać i już w pierwszej połowie rywalizacji przeciwko Chelsea strzelił dwa gole. Chwilę przed przerwą na jego trafienie odpowiedział Kai Havertz.

34-latek wyszedł na drugą część meczu wyraźnie zmotywowany, bo dorzucić do swojego pokaźnego dorobku coś więcej i kilka chwil po wznowieniu strzelił gola, dzięki czemu skompletował hat-trick. Ogromny błąd popełnił w tej sytuacji golkiper Anglików Édouard Mendy.

W 65. minucie Real Madryt prowadzi z Chelsea 3-1 i na ten moment wydaje się w komfortowej sytuacji przed rewanżem na Estadio Santiago Bernabéu.