Liga Mistrzów: Piotr Zieliński zagrzewa zespół do walki przed rewanżem z Milanem

Liga Mistrzów: Piotr Zieliński zagrzewa zespół do walki przed rewanżem z Milanem fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Carlo Alvino [Twitter]

Piotr Zieliński po zremisowanym 0:0 spotkaniu z Hellasem Verona postanowił zmotywować swoich kolegów do jak najlepszej gry przeciwko Milanowi. Już dzisiaj odbędzie się rewanżowy mecz fazy ćwierćfinałowej Ligi Mistrzów.

Rozpędzonych „Błękitnych” w Serie A „Rossoneri” zatrzymali na początku miesiąca, wygrywając z nimi aż 4:0. Podopiecznym Stefano Piolego udało się ograć ten zespół ponownie ledwie dziesięć dni później. Na San Siro w Mediolanie gospodarze zwyciężyli w Lidze Mistrzów 1:0.

Luciano Spalletti zareagował na tę porażkę, wystawiając do gry przeciwko Hellasowi Verona w ubiegły weekend kilku rezerwowych. SSC Napoli zremisowało 0:0.

Na zespół prędko spadła krytyka, do której odnieść w szatni postanowił się Piotr Zieliński.

– Mogą sobie pisać, co tylko chcą, we wtorek liczy się jedynie boisko, wygrana, awans i tyle. Wtedy nikt już nie będzie gadał – mówił „Zielu”.

W ten oto sposób reprezentant Polski starał się zagrzewać swoich kolegów do walki z Milanem.

Zawody odbędą się już dzisiaj o godzinie 21:00.

Podczas trwającej kampanii neapolitańczycy w Lidze Mistrzów jedynie dwa razy nie schodzili z boiska jako zwycięzcy. Tak było po rewanżu fazy grupowej z Liverpoolem oraz pierwszym spotkaniu z mediolańczykami.

***

Paweł Raczkowski miał pracować przy meczu Ligi Mistrzów, ale został wycofany

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy