Liga Mistrzów: Poznaliśmy komentatorów pierwszych spotkań 1/8 finału

2024-02-13 11:18:37; Aktualizacja: 4 miesiące temu
Liga Mistrzów: Poznaliśmy komentatorów pierwszych spotkań 1/8 finału Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek Źródło: Polsat Sport

We wtorek i środę rozstaną rozegrane pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Będzie można je obejrzeć na antenach Polsatu Sport Premium. Wiemy, kto zasiądzie w budce komentatorskiej.

O godzinie 21:00 rozpoczną się dwa pierwsze mecze, w których naprzeciw sobie staną FC Kopenhaga i Manchester City, a także RB Lipsk oraz Real Madryt.

Trudne zadanie stoi przed Kamilem Grabarą i jego kolegami z drużyny. Piętnastokrotny mistrz Danii podejmie na własnym stadionie ubiegłorocznego zdobywcę pucharu Ligi Mistrzów. Do składu „The Citizens” wrócili już między innymi Erling Haaland oraz Kevin De Bruyne. Wspomniana dwójka zmagała się wcześniej z kontuzjami.

Mecz będzie można obejrzeć w stacji Polsat Sport Premium 1. Skomentują go Bożydar Iwanow i Przemysław Łagożny.

Z kolei RB Lipsk spróbuje uzyskać korzystny rezultat przed rewanżowym pojedynkiem z Realem Madryt na Estadio Santiago Bernabéu. „Królewscy” znajdują się na fali wznoszącej po wysokim zwycięstwie nad Gironą (4:0). Carlo Ancelotti nie będzie mógł jednak w najbliższym czasie skorzystać z usług Jude'a Bellinghama. Pauza pomocnika z powodu skręcenia kostki potrwa około trzy tygodnie.

To spotkanie będzie można obejrzeć w stacji Polsat Sport Premium 2. Komentarz zapewnią Sebastian Chabiniak i Piotr Urban.

Następnego dnia o tym samym czasie wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego w starciach Lazio z Bayernem Monachium i Paris Saint-Germain z Realem Sociedad. 

To pierwsze będzie transmitowane w Polsat Sport Premium 2. Skomentują je Sebastian Chabiniak i Maciej Stolarczyk.

Natomiast mecz na Parc des Princes będziemy mogli obejrzeć w Polsat Sport Premium 1. W budce komentatorskiej zasiądą Cezary Kowalski oraz Piotr Kobierecki.

***

Mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów wraz z komentatorami:

Wtorek 13 lutego

FC Kopenhaga - Manchester City. Początek o godz. 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 1. Komentarz: Bożydar Iwanow, Przemysław Łagożny.

RB Lipsk - Real Madryt. Początek o godz. 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 2. Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Urban.

Środa 14 lutego

Paris Saint-Germain - Real Sociedad. Początek o godz. 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 1. Komentarz: Cezary Kowalski, Piotr Kobierecki.

Lazio Rzym - Bayern Monachium. Początek o godz. 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 2. Komentarz: Sebastian Chabiniak, Maciej Stolarczyk.