Liga Mistrzów: Raczkowski wyróżniony. Polak poprowadzi mecz Bayern - Olympiakos!

Liga Mistrzów: Raczkowski wyróżniony. Polak poprowadzi mecz Bayern - Olympiakos! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Paweł Raczkowski został wyznaczony na głównego arbitra środowego spotkania Bayernu Monachium z Olympiakosem w czwartej kolejce Ligi Mistrzów.

36-letni sędzia z Warszawy został doceniony za robione postępy przez UEFA i otrzymał możliwość poprowadzenia jednego z ciekawszych meczów w nadchodzącej serii pojedynków w ramach czwartej kolejki Ligi Mistrzów, za jakie należy uznać starcie Bayernu Monachium z Olympiakosem (6 listopada o godz. 18:55).

Funkcję asystentów liniowych Raczkowskiego w tym spotkaniu będą pełnić Michał Obukowicz i Radosław Siejka. Na arbitra technicznego został wyznaczony Krzysztof Jakubik. Z kolei na VAR-ze zasiądą Hiszpan - Alejandro José Hernández Hernández oraz Tomasz Kwiatkowski.

Pracę całego tego zespołu będzie oceniał Frank De Bleeckere z Belgii. Z kolei delegatem UEFA na wspomnianym meczu będzie Luza Zorzi ze Szwajcarii.

Polski arbiter po raz trzeci w swojej karierze poprowadzi pojedynek w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przeszłości odpowiadał on już za przebieg spotkania Romy z Viktorią Pilzno (5:0, 02.10.2018 r.) oraz Bayeru Leverkusen z Lokomotiwem Moskwa (1:2, 18.09.2019 r.).

Obecność Raczkowskiego w nadchodzącej serii gier w tych prestiżowych rozgrywkach oznacza, że po raz drugi w historii nasze zespoły sędziowskie poprowadzą starcia w jednej kolejce Ligi Mistrzów. Przypominamy, że wcześniej na głównego arbitra meczu Napoli z Red Bullem Salzburg został wyznaczony Szymon Marciniak.

Warto także dodać, że Paweł Gil poprowadzi jako główny arbiter czwartkowy pojedynek Feyenoordu Rotterdam z Young Boys Berno w ramach czwartej kolejki Ligi Europy (7 listopada o godz. 21:00). Jego zespół stanowić będą Konrad Sapela, Marcin Borkowski i Piotr Lasyk.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Osimhen o krok od Napoli. Finalizacja transferu w tym tygodniu Osimhen o krok od Napoli. Finalizacja transferu w tym tygodniu Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Manchester City planuje przebudowę składu. Przynajmniej trzy transfery Manchester City planuje przebudowę składu. Przynajmniej trzy transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy