Liga Mistrzów: Raczkowski wyróżniony. Polak poprowadzi mecz Bayern - Olympiakos!

Liga Mistrzów: Raczkowski wyróżniony. Polak poprowadzi mecz Bayern - Olympiakos! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Paweł Raczkowski został wyznaczony na głównego arbitra środowego spotkania Bayernu Monachium z Olympiakosem w czwartej kolejce Ligi Mistrzów.

36-letni sędzia z Warszawy został doceniony za robione postępy przez UEFA i otrzymał możliwość poprowadzenia jednego z ciekawszych meczów w nadchodzącej serii pojedynków w ramach czwartej kolejki Ligi Mistrzów, za jakie należy uznać starcie Bayernu Monachium z Olympiakosem (6 listopada o godz. 18:55).

Funkcję asystentów liniowych Raczkowskiego w tym spotkaniu będą pełnić Michał Obukowicz i Radosław Siejka. Na arbitra technicznego został wyznaczony Krzysztof Jakubik. Z kolei na VAR-ze zasiądą Hiszpan - Alejandro José Hernández Hernández oraz Tomasz Kwiatkowski.

Pracę całego tego zespołu będzie oceniał Frank De Bleeckere z Belgii. Z kolei delegatem UEFA na wspomnianym meczu będzie Luza Zorzi ze Szwajcarii.

Polski arbiter po raz trzeci w swojej karierze poprowadzi pojedynek w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przeszłości odpowiadał on już za przebieg spotkania Romy z Viktorią Pilzno (5:0, 02.10.2018 r.) oraz Bayeru Leverkusen z Lokomotiwem Moskwa (1:2, 18.09.2019 r.).

Obecność Raczkowskiego w nadchodzącej serii gier w tych prestiżowych rozgrywkach oznacza, że po raz drugi w historii nasze zespoły sędziowskie poprowadzą starcia w jednej kolejce Ligi Mistrzów. Przypominamy, że wcześniej na głównego arbitra meczu Napoli z Red Bullem Salzburg został wyznaczony Szymon Marciniak.

Warto także dodać, że Paweł Gil poprowadzi jako główny arbiter czwartkowy pojedynek Feyenoordu Rotterdam z Young Boys Berno w ramach czwartej kolejki Ligi Europy (7 listopada o godz. 21:00). Jego zespół stanowić będą Konrad Sapela, Marcin Borkowski i Piotr Lasyk.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy