Liga Mistrzów: Telewizja Polska pokaże mecz Legii w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej

Liga Mistrzów: Telewizja Polska pokaże mecz Legii w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marek Szkolnikowski (Twitter)

Marek Szkolnikowski, pełniący funkcję dyrektora TVP Sport, poinformował za pośrednictwem konta na Twitterze, że Telewizja Polska pokaże nadchodzący mecz pierwszej fazy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z udziałem Legii Warszawa.

W niedzielę w szwajcarskim Nyonie odbyła się ceremonia losowania par pierwszej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. W gronie ekip biorących udział w tym wydarzeniu znalazł się mistrz Polski.

„Wojskowi” zostali sklasyfikowani w gronie drużyn rozstawionych ze względu na stosunkowo wysoki współczynnik i dzięki temu trafili na teoretycznie słabszego rywala, którym będzie zwycięzca fazy wstępnej - Drita Gnjilane (mistrz Kosowa) lub Linfield FC (mistrz Irlandii Północnej).

Ekipa z województwa mazowieckiego pozna swojego przeciwnika 11 sierpnia i bez względu na to, kto nim będzie, to i tak rozegra przeciwko niemu spotkanie na własnym stadionie, które odbędzie się 18 lub 19 sierpnia.

Dokładna data pierwszego pojedynku w nowym sezonie w europejskich pucharach nie jest jeszcze znana, ale wiemy już, że będziemy mogli zobaczyć to starcie na antenie TVP Sport, o czym poinformował dyrektor stacji - Marek Szkolnikowski.

Przypominamy także, że Legia Warszawa pozna już jutro po godzinie 12:00 swojego potencjalnego przeciwnika w drugiej fazie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Nieco później swoich rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej poznają z kolei Lech Poznań, Cracovia i Piast Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy