Liga Mistrzów: Terminarz spotkań 1/8 finału. Kibice nie będą zadowoleni!

Liga Mistrzów: Terminarz spotkań 1/8 finału. Kibice nie będą zadowoleni! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

UEFA ustalił dokładne terminy rozegrania meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów

Przedstawiciele europejskiego futbolu uporali się w ekspresowym tempie z ustaleniem dokładnego terminarza przyszłorocznych spotkań fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Wiemy już, że wielu kibiców nie będzie zadowolonych z dokonanego przez nich wyboru, ponieważ jednego dnia odbędą się takie hitowe starcia jak Borussii Dortmund z Paris Saint-Germain i Atlético Madryt z Liverpoolem oraz Chelsea z Bayernem Monachium i Napoli z Barceloną.

Niestety wszystkie mecze najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w Europie rozpoczynają się od tej fazy od godziny 21:00, dlatego będziemy musieli dokonać wyboru bardziej atrakcyjnego do oglądania jednego z wyżej wymienionych pojedynków.

Terminarz 1/8 finału Ligi Mistrzów:

18 lutego i 11 marca
Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Atlético Madryt - Liverpool

19 lutego i 10 marca
Atalanta - Valencia
Tottenham - RB Lipsk

25 lutego i 18 marca
Chelsea - Bayern Monachium
Napoli - FC Barcelona

26 lutego i 17 marca
Real Madryt - Manchester City
Olympique Lyon - Juventus

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy