Liga Mistrzów: Thomas Tuchel przed meczem z Malmö FF

Liga Mistrzów: Thomas Tuchel przed meczem z Malmö FF fot. Matthew Impey / Xinhua / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chelsea

Menedżer Chelsea Thomas Tuchel wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Malmö.

Po trzech kolejkach Ligi Mistrzów obrońca tytułu Chelsea plasuje się w tabeli swojej grupy na drugim miejscu z dorobkiem sześciu punktów. Na razie zespół prowadzony przez Thomasa Tuchela nie może być pewny awansu.

Jednakże już we wtorek ekipa Niemca może przybliżyć się do zrealizowania tego celu, bo właśnie tego dnia zmierzy się z outsiderem grupy, a więc Malmö.

Menedżer postanowił zabrać głos na temat rywala ze Szwecji.

- Oni potrzebują wspaniałego meczu, żeby mieć szansę na awans. Na tym poziomie jednak każdego na to stać i jesteśmy tego świadomi, ale i przygotowani, że oni mogą rozegrać taki mecz. Szanujemy rywala, bo wiemy, że wszystko się może zdarzyć - stwierdził.

- Jesteśmy teraz w całkiem dobrym miejscu, jeśli chodzi o dyspozycję i wiemy, czego nam potrzeba, żeby osiągać dobre wyniki. Ciężko pracujemy na to na boisku. Przed każdym meczem trzeba wyznaczać sobie nowe cele i je realizować. My to robimy - dodał.

Początek wtorkowego meczu został zaplanowany na 18:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy