Liga Mistrzów: TVP pokaże hity czwartej i piątej serii gier w fazie grupowej

Liga Mistrzów: TVP pokaże hity czwartej i piątej serii gier w fazie grupowej fot. Ugis Riba / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marek Szkolnikowski

Telewizja Polska dokonała wyboru środowych spotkań w ramach czwartej i piątej serii gier fazy grupowej Ligi Mistrzów, które pokaże na swojej antenie.

Niedługo po zakończeniu przerwy na mecze reprezentacyjne wkroczymy w drugą część rywalizacji o uzyskanie awansu do fazy pucharowej w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na Starym Kontynencie.

Z tego też powodu dyrektor TVP Sport postanowił nie trzymać w niepewności widzów i poinformował za pośrednictwem konta na Twitterze o wyborze dwóch spotkań, które będziemy mieli okazję zobaczyć w otwartym paśmie w ramach czwartej i piątej serii gier grupowych w Lidze Mistrzów.

Na początek Telewizja Polska przeprowadzi transmisję z pojedynku Interu Mediolan z Realem Madryt (25 listopada o godzinie 21:00). Oba wymienione zespoły były uważane za faworytów do wywalczenia awansu z gruby B przed rozpoczęciem rywalizacji. Tymczasem po rozegraniu trzech meczów plasują się za plecami Borussii Mönchengladbach i Szachtara Donieck.

Przypominamy także, że w pierwszym starciu tych ekip lepszy okazał się mistrz Hiszpanii i jeżeli na wyjeździe ponownie zgarnąłby komplet punktów, to wówczas włoska drużyna znajdzie się w bardzo trudnym położeniu w kontekście gry na wiosnę w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

Tydzień po tym spotkaniu widzowie TVP będą mogli pasjonować się pojedynkiem Manchesteru United z Paris Saint-Germain (2 grudnia o godzinie 21:00). Francuzi w ostatnich dwóch meczach z „Czerwonymi Diabłami” zeszli z boiska pokonani i liczą na odwrócenie tej złej passy na Old Trafford, gdzie w lutym 2019 roku po raz ostatni pokonali angielski klub.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy