Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info | UEFA

Poznaliśmy pełne zestawienie 1/8 finału Ligi Mistrzów.

W środę pozostało już niewiele niewiadomych. Wcześniej znaliśmy 14 z 16 drużyn, które wezmą udział w 1/8 finału. Dwie ostatnie niewiadome dotyczyły grup C i D. Ostatecznie awans z nich wywalczyły sobie odpowiednio Atalanta i Atlético Madryt.

Tym samym doszło do niespotykanej dotąd sytuacji. W 1/8 finału znalazły się kluby tylko z najmocniejszych europejskich federacji - Hiszpanii (cztery), Anglii (cztery), Niemiec (trzy), Włoch (trzy) i Francji (dwa).

W losowaniu, które rozpocznie się w poniedziałek o 12 w Nyonie, na pewno nie wpadną na siebie kluby z tej samej federacji lub rywalizujące ze sobą w fazie grupowej. Dodatkowo kluby rozstawione dostaną przywilej rozegrania rewanżu na własnym stadionie.

Spotkania odbędą się w następujących terminach: pierwsze mecze - 18/19/25/26 lutego, rewanże - 10/11/17/18 marca.

Rozstawione kluby:

Barcelona, Bayern Monachium, Juventus, RB Lipsk, Liverpool, Manchester City, Paris Saint-Germain, Valencia.

Nierozstawione kluby:

Atalanta, Atlético Madryt, Chelsea, Borussia Dortmund, Olympique Lyon, Napoli, Real Madryt, Tottenham.

Więcej na temat: Liga Mistrzów

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Bergwijn w Tottenhamie OFICJALNIE: Bergwijn w Tottenhamie Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Giroud zostanie w Chelsea?! Giroud zostanie w Chelsea?! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Politano w Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy