Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info | UEFA

Poznaliśmy pełne zestawienie 1/8 finału Ligi Mistrzów.

W środę pozostało już niewiele niewiadomych. Wcześniej znaliśmy 14 z 16 drużyn, które wezmą udział w 1/8 finału. Dwie ostatnie niewiadome dotyczyły grup C i D. Ostatecznie awans z nich wywalczyły sobie odpowiednio Atalanta i Atlético Madryt.

Tym samym doszło do niespotykanej dotąd sytuacji. W 1/8 finału znalazły się kluby tylko z najmocniejszych europejskich federacji - Hiszpanii (cztery), Anglii (cztery), Niemiec (trzy), Włoch (trzy) i Francji (dwa).

W losowaniu, które rozpocznie się w poniedziałek o 12 w Nyonie, na pewno nie wpadną na siebie kluby z tej samej federacji lub rywalizujące ze sobą w fazie grupowej. Dodatkowo kluby rozstawione dostaną przywilej rozegrania rewanżu na własnym stadionie.

Spotkania odbędą się w następujących terminach: pierwsze mecze - 18/19/25/26 lutego, rewanże - 10/11/17/18 marca.

Rozstawione kluby:

Barcelona, Bayern Monachium, Juventus, RB Lipsk, Liverpool, Manchester City, Paris Saint-Germain, Valencia.

Nierozstawione kluby:

Atalanta, Atlético Madryt, Chelsea, Borussia Dortmund, Olympique Lyon, Napoli, Real Madryt, Tottenham.

Więcej na temat: Liga Mistrzów

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy