Liga Mistrzów zostaje w Telewizji Polskiej, która już wybrała pierwszy mecz do pokazania [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów zostaje w Telewizji Polskiej, która już wybrała pierwszy mecz do pokazania [OFICJALNIE] fot. Shutterstock
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jacek Kurski [Twitter] | Marek Szkolnikowski [Twitter]

Prezes Jacek Kurski poinformował za pośrednictwem konta na Twitterze o wygraniu przez Telewizję Polską przetargu na transmitowanie rozgrywek Ligi Mistrzów przez kolejne dwa sezony na dotychczasowych zasadach.

Od dobrych kilku miesięcy wiemy, że wszystkie spotkania z udziałem najlepszych drużyn ze Starego Kontynentu będziemy mogli w dalszym ciągu oglądać za pośrednictwem Polsatu Sport Premium aż do zakończenia rozgrywek 2023/2024.

Jednocześnie prywatny nadawca telewizyjny zagwarantował sobie możliwość transmitowania starcia o Superpuchar Europy oraz zmagań w UEFA Youth League i stracił Ligę Europy oraz nowo powstały turniej w postaci Ligi Konferencji Europy na rzecz Nordic Entertainment Group (NENT Group), które oferuje swoje usługi za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay.

A teraz odprzedał ponownie sublicencję Telewizji Polski, która będzie relacjonować spotkania z najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie w dotychczasowej formie w sezonach 2021/2022 i 2022/2023, o czym poinformowali prezes Jacek Kurski oraz szef TVP Sport - Marek Szkolnikowski.

„Nie było łatwo, ale mamy to. Najlepsza liga świata nadal w TVP! Środy z hitem kolejki Ligi Mistrzów przez najbliższe lata w TVP 1 i TVP Sport” - napisał prezes Telewizji Polski na Twitterze.

„Nie ma zimy bez śniegu i środowych wieczorów bez Ligi Mistrzów w TVP Sport. Najlepsza kaszanka świata przez najbliższe dwa sezony na dotychczasowych zasadach w Telewizji Polskiej” - dodał Marek Szkolnikowski.

Przedstawiciele publicznego nadawcy poinformowali już, że pierwszym spotkaniem w rozpoczynającej się wkrótce edycji, które obejrzymy będzie pojedynek Interu Mediolan z Realem Madryt (15 września o godzinie 21:00).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy