Liga Mistrzyń za darmo na YouTube'ie [OFICJALNIE]

Liga Mistrzyń za darmo na YouTube'ie [OFICJALNIE] fot. photo-oxser / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: DAZN

DAZN nabyło globalne prawa do transmisji Ligi Mistrzyń UEFA na kolejne cztery sezony.

Platforma streamingowa nawiązała współpracę z YouTube'em, dzięki czemu wszystkie spotkania będą dostępne za darmo na całym świecie poza Chinami i państwami im podległymi.

Na południu Afryki oraz na Bliskim Wschodzie będą dostępne jedynie skróty oraz pojedyncze ujęcia ze spotkań.

Przez pierwsze dwa sezony wszystkie spotkania od fazy grupowej będą transmitowane zarówno na platformie DAZN, jak i na ich kanale na YouTube'ie.

Natomiast przez kolejne dwa lata wszystkie 61 meczów będzie można obejrzeć na DAZN już za opłatą, a 19 spotkań zostanie pokazanych za darmo na YouTube'ie.

To pierwsza tak duża umowa dotycząca kobiecej Ligi Mistrzów na świecie, a jej celem jest przyniesienie korzyści w przyszłości.

Misją DAZN jest rozwój Ligi Mistrzyń UEFA, wypromowanie większej ilości zawodniczek i drużyn oraz zainspirowanie kolejnego pokolenia sportsmenek.

W nadchodzącym sezonie Liga Mistrzyń UEFA zmieni format. Faza grupowa będzie złożona z czterech grup po cztery zespoły. Z każdej po dwie drużyny awansują do fazy pucharowej. Dotychczas całe rozgrywki były złożone z fazy pucharowej.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy