Liga Narodów: Poważny wypadek reprezentacji Bułgarii. Jeden z piłkarzy trafił do szpitala [WIDEO]

Liga Narodów: Poważny wypadek reprezentacji Bułgarii. Jeden z piłkarzy trafił do szpitala [WIDEO] fot. Visioner
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Visioner

Reprezentacja Bułgarii uczestniczyła w wypadku samochodowym po przybyciu do Tbilisi na mecz w ramach Ligi Narodów przeciwko Gruzji (12 czerwca o godzinie 18:00). W jego wyniku obrażeń wymagających hospitalizacji doznał Todor Nedelew z Botewu Płowdiw - poinformował „Visioner”.

Drużyna z Bałkanów nie może pochwalić się odniesieniem korzystnych dla siebie rezultatów w dotychczas rozegranych czerwcowych spotkaniach, w których zanotowała dwa remisy z Macedonią Północną (1:1) i Gibraltarem (1:1) oraz poniosła bolesną porażkę u siebie z Gruzją (2:5).

Zespół przejęty w ostatnich dniach przez Georgiego Iwanowa zamierzał zrobić jednak wszystko, by w spotkaniu kończącym zmagania w pierwszej turze pojedynków w Lidze Narodów w Dywizji C poprawić sobie humory i zrewanżować się za przegraną ostatniemu przeciwnikowi.

Z tego powodu Bułgarzy przybyli wyjątkowo wcześnie do Tbilisi i niestety nie rozpoczęli najlepiej swojego pobytu w Gruzji, ponieważ w drodze z lotniska do hotelu mieli poważny wypadek. Jeden z kierowców autokaru stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drugi, którym poruszała się inna część ekipy z Bałkanów.

W wyniku tego zdarzenia hospitalizacji wymagał jeden z zawodników - Todor Nedelew z Botewu Płowdiw. Pomocnik doznał pęknięcia kości czaszki i musiał zostać zoperowany. Zabieg przebiegł sprawnie i życiu 29-letniego piłkarza nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Media z obu zainteresowanych krajów uważają, że mecz zaplanowany na 12 czerwca na godzinę 18:00 odbędzie się zgodnie z planem, pomimo tego incydentu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy