Ligue 1: Chwile grozy w meczu Lyonu. Martin Terrier nieatakowany upadł na murawę

Ligue 1: Chwile grozy w meczu Lyonu. Martin Terrier nieatakowany upadł na murawę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe I Olympique Lyon

Martin Terrier przedwcześnie zakończył udział w niedzielnym spotkaniu Ligue 1 pomiędzy Olympique’em Lyon a Toulouse.

22-letni zawodnik Lyonu upadł na murawę w 21. minucie meczu, nie będąc przez nikogo atakowany. Do Terriera momentalnie przybiegli inni piłkarze, układając go w pozycji bocznej bezpiecznej. Po chwili na boisku był już sztab medyczny, który następnie zwiózł go z murawy na noszach.

Cała sytuacja wyglądała naprawdę niepokojąco. Wszystko wskazuje jednak na to, że francuskiemu skrzydłowemu nie stało się nic poważnego. OL w krótkim komunikacie uspokoił kibiców, informując, że Terrier czuje się już lepiej.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną omdlenia. Piłkarz, który w tym sezonie uzbierał 24 występy w barwach Lyonu, pozostanie w szpitalu pod obserwacją.

OL wygrał z Toulouse 3:0. Gole dla gospodarzy strzelili Maxwel Cornet, Moussa Dembélé oraz Karl Toko Ekambi, który pojawił się na boisku w miejsce Terriera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy