Ligue 1: Guy Roux odleciał, komentując absencję Marquinhosa. „To mężczyźni teraz rodzą dzieci?!”

Ligue 1: Guy Roux odleciał, komentując absencję Marquinhosa. „To mężczyźni teraz rodzą dzieci?!”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe I Le Parisien I PSG

Marquinhos nie zagra w sobotnim meczu pomiędzy Montpellier a Paris Saint-Germain z powodu narodzin drugiego dziecka. Jego absencję skomentował Guy Roux, którego słowa wywołały spore zamieszanie we Francji.

81-latek był gościem programu tworzonego przez „L’Equipe”. W pewnym momencie były szkoleniowiec Auxerre wraz z innymi ekspertami zaczął dyskutować na temat spotkania PSG i nieobecności Marquinhosa.

- To mężczyźni teraz rodzą dzieci? Czy w Paryżu nie ma żadnego lekarza, który pomógłby tej kobiecie? Od czasów Galów miliony Francuzek rodziły w chatkach i jakoś dawały sobie z tym radę - stwierdził Roux, rozśmieszając wszystkich w studio. Błyskawicznie spadła na niego krytyka ze strony kibiców. Zachowanie ekspertów było tym bardziej niestosowane, ponieważ żona piłkarza zmagała się z powikłaniami przy narodzinach pierwszego dziecka.

Do sprawy odniosło się już PSG.

„Z konsternacją przyjęliśmy niedojrzałe uwagi poczynione w trakcie wczorajszego programu L'Equipe du Soir. Wyszły one od ludzi, którzy udzielają wszystkim lekcji na temat wartości w sporcie i życiu. Jesteśmy zaskoczeni przeciętnością tych komentarzy. Żona Marquinhosa przebywała w szpitalu przez dwa dni, czekając na poród. Klub zdecydował, że Marqui z nią zostanie. Chcielibyśmy przekazać im gratulacje i życzyć szczęścia. Wczoraj przyszło na świat ich drugie dziecko” - napisał paryski klub.

„L'Equipe” przeprosiło już za całą sytuację, życząc szczęścia Marquinhosowi, jego żonie i całej ich rodzinie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Alexis Sánchez rozstaje się z Manchesterem United [POTWIERDZONE] Alexis Sánchez rozstaje się z Manchesterem United [POTWIERDZONE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Legia Warszawa pytała o Joela Valencię Legia Warszawa pytała o Joela Valencię

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy