Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń

Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń fot. Edward F. Peters / Xinhua / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Independent

Lionel Messi i Karim Benzema w jednym zespole? Taki atak marzeń może uświadczyć od przyszłego sezonu, o czym informuje „The Independent”. Obaj zawodnicy są bowiem łączeni z Al-Hilal.

Lionel Messi i Karim Benzema z reguły występowali przeciwko siebie. Wiele razy byliśmy świadkami ich pojedynków w ramach El Clásico.

Obecnie jednak obaj występują w zupełnie innych ligach, ale mają cechy wspólne. Pierwsza z nich to wygasające 30 czerwca 2023 roku kontrakty z obecnymi zespołami, a druga propozycja z tego samego klubu - Al-Hilal.

Okazuje się bowiem, że zarówno Argentyńczyk, jak i Francuz są kuszeni astronomicznymi zarobkami, które mogą otrzymać na Bliskim Wschodzie. Jeśli obaj ulegną, możemy być świadkami ataku marzeń - informuje „The Independent”.

Wydaje się, że w tym momencie bliżej przenosin do Arabii Saudyjskiej jest mistrz świata z Kataru. Ten niedawno napalał się na przenosiny do FC Barcelony, ale drużyna z Katalonii nadal nie złożyła mu stosownej oferty.

Atakujący PSG nie może czekać w nieskończoność i wkrótce powinniśmy spodziewać się ostatecznej decyzji w sprawie.

Benzema z kolei ma na stole propozycję nowej umowy z Realem Madryt, jednak minione wydarzenia - dotkliwa porażka z Manchesterem City, zmieniły jego podejście. Być może spróbuje on sił w innym miejscu.

Jeśli trafi do Arabii Saudyjskiej, może inkasować rocznie blisko 100 milionów euro. Do tego stałby się on twarzą kandydatury tamtejszego państwa do organizacji mundialu w Katarze.

Al-Hilal to trzecia siła saudyjskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy