Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny

Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny fot. Victor Velter / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OLGA

Lionel Messi udzielił wywiadu dla OLGA, gdzie poruszył kilka ciekawych kwestii. Nie mogło zabraknąć wątku PSG.

Lionel Messi to zdaniem wielu najlepszy piłkarz w historii futbolu. Na potwierdzenie wystarczy wspomnieć, że wygrał on w swojej karierze praktycznie wszystkie możliwe trofea.

Ostatnim diamentem w koronie był dla niego triumf na mundialu.

Skalp skompletował w Katarze, gdzie w finale wspólnie z kolegami pokonał Francję.

Po turnieju wokół przyszłości atakującego zrobiło się spore zamieszanie. Nie chciał on bowiem przedłużyć kontraktu z PSG. Nie jest tajemnicą, że w stolicy nie czuł się najlepiej. Sam to wprost przyznał we wcześniejszych wywiadach.

Z tego powodu postanowił poszukać dla siebie zatrudnienia w innym miejscu.

Choć zainteresowanie nim przejawiała FC Barcelona, to wylądował w Interze Miami.

Teraz z perspektywy czasu opowiada o swoim okresie w stolicy Francji. Przy okazji wywiadu dla OLGA uderzył w swojego dawnego pracodawcę.

- Kiedy zdobyliśmy tytuł mistrza świata, to moi koledzy z zespołu dostali uznanie w swoich klubach z tego powodu. Ja właściwie jako jedyny tego nie miałem w PSG - stwierdził.

- Mimo że w PSG nie bawiłem się dobrze, to zostałem tam mistrzem świata. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu - dodał.

Messi od początku pobytu w Interze Miami rozegrał łącznie 12 spotkań, a w nich miał 11 trafień oraz pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy