Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni

Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gerard Romero [Twitter]

Lionel Messi otrzyma w poniedziałek odpowiedź ze strony LaLigi odnośnie możliwości dokonania jego rejestracji przez Barcelonę - poinformował Gerard Romero.

Wokół osoby legendarnego zawodnika narasta coraz większe napięcie. W minionych tygodniach wydawało się, że potwierdzenie jego powrotu do „Dumy Katalonii” wydaje się tylko kwestią czasu.

Obecnie ma on na stole jedynie lukratywną ofertę ze strony Al-Hilal, która została zaakceptowana przez jego ojca. On sam wstrzymuje się jeszcze z decyzją, ale oczekuje klarownego stanowiska ze strony Barcelony. Ta nie może mu na razie zagwarantować wejścia w życie zaprezentowanych ustaleń, co mocno irytuje Lionela Messiego.

Z tego powodu na skontaktowanie się z jego otoczeniem zdecydowała się sama LaLiga.

O takim obrocie spraw poinformował Gerard Romero, wskazując na to, że organizator rozgrywek o mistrzostwo Hiszpanii zwrócił się z prośbą do przedstawicieli reprezentanta Argentyny o wstrzymanie się z podjęciem jakichkolwiek decyzji do poniedziałku 5 czerwca.

Do tego czasu ma zapaść werdykt o zaakceptowaniu planu finansowego ekipy z Camp Nou, który pozwoli między innymi na zarejestrowanie blisko 36-letniego piłkarza.

Wspomniany dziennikarz przekonuje, że ten zostanie zatwierdzony. W związku z tym ocenia szanse Barcelony na pozyskanie wymarzonego gracza na 80 procent.

Za kilka dni podane przez niego wieści zostaną zweryfikowane. Obecnie więcej mediów skłania się bardziej ku fiasku pomysłu na ponowne skrzyżowanie dróg przez Messiego i „Dumę Katalonii”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy