Lionel Messi zawstydzony przez... 37-letniego debiutanta w MLS

Lionel Messi zawstydzony przez... 37-letniego debiutanta w MLS fot. Victor Velter / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

37-letni Billy Sharp może pochwalić się okazalszym wejściem do rozgrywek Major League Soccer od nieco młodszego Lionela Messiego.

Obaj atakujący pojawili się przed kilkoma tygodniami na amerykańskich boiskach. Jeden i drugi nie otrzymali propozycji przedłużenia wygasających umów odpowiednio z Sheffield United oraz Paris Saint-Germain.

Następnie zaakceptowali propozycję kontynuowania swoich karier w Los Angeles Galaxy i Interze Miami.

Dużo większe zainteresowanie wzbudziło naturalnie przybycie Lionela Messiego do Major Leacue Soccer, ale przynajmniej na razie lepiej pod względem liczbowym w ligowych rozgrywkach prezentuje się o rok starszy od niego Billy Sharp.

Legenda „Szabli” może pochwalić się zanotowaniem sześciu trafień w sześciu występach, co daje mu średnią z golem na blisko 41 minut.

Z kolei zdecydowanie bardziej utytułowany Argentyńczyk w czterech meczach wpisał się tyko raz na listę strzelców. W ten sposób jego średnia trafień prezentuje się słabo - 247 minut.

Bardzo dobra dyspozycja strzelecka 37-letniego napastnika nie odbija się na poprawieniu pozycji LA Galaxy w tabeli Konferencji Zachodniej, gdzie jego klub plasuje się na przedostatnim miejscu i traci pięć pięć punktów do strefy barażowej o udział w play-offach MLS.

W niemal identycznym położeniu w Konferencji Wschodniej znajduje się Inter Miami.

W najbliższych tygodniach obaj doświadczeni atakujący postarają się wprowadzić swoje zespoły do głównej fazy rywalizacji o mistrzostwo Major League Soccer.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy