Lipsk znalazł następcę Wernera?!

Lipsk znalazł następcę Wernera?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Według najnowszych wieści RB Lipsk zintensyfikował działania mające na celu pozyskania Patrika Schicka z Romy.

Od dłuższego czasu Timo Werner jest łączony z przenosinami do Bayernu Monachium. Dyrekcja ekipy z Lipska nieustannie ucina spekulacje i zapewnia o pozostaniu Niemca.

Pomimo tego wydaje się, że coś jest na rzeczy. „La Gazzetta dello Sport” donosi bowiem, że skauci „Byków” byli obecni na trybunach podczas sobotniego starcia Sampdorii z Romą. Włoscy dziennikarze nie mają złudzeń. Niemcy obserwowali Patrika Schicka, na którego czynili zakusy już zimą. 

Tym samym do ostatecznego ruchu ze strony Lipska ma dojść już latem. W tym kontekście warto dodać, że czeski napastnik jak dotąd nie sprawdza się w zespole „Wilków”. Co jakiś czas doskwierają mu problemy zdrowotne. W efekcie od 29 sierpnia 2017 roku rozegrał on 55 spotkań, a swoją obecność zaznaczył ośmioma golami i trzema asystami. 

Przypomnijmy, że całkowity koszt transakcji z udziałem 23-latka wynosi około 40 milionów euro (po spełnieniu rozmaitych celów). Od tego czasu jednak wartość 14-krotnego reprezentanta Czech zdecydowanie zmalała i można przypuszczać, że władze Romy byłyby skłonne rozważyć oferty za swojego gracza.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy