Litwin wzmocnieniem formacji ofensywnej w Cracovii

Litwin wzmocnieniem formacji ofensywnej w Cracovii fot. Transfery.info
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: SportowaCracovia

Deivydas Matulevičius nowym napastnikiem Cracovii? W najbliższych godzinach transfer Litwina do "Pasów" ma zostać potwierdzony.

Od kilku dni w mediach coraz głośniej o nowym napastniku, który ma wzmocnić Cracovię. Trener krakowskiej drużyny, Dariusz Pasieka zapowiedział transfer definitywny - "Ciężko już o testy: zimno, a czasu mało. Zapewniam, że ten napastnik do nas wkrótce dołączy - nie po to, byśmy go testowali, ale by podpisać kontrakt z Cracovią."

Matulevičius na swoim koncie ma już przygodę z Naszym futbolem, bowiem w sezonie 2009/2010 reprezentował barwy Odry Wodzisław Śląski.

Potem przeniosł się do rodzimej ligi, gdzie występuje w barwach Żaglisu Wilno. W obecnym sezonie, Matulevičius zdobył dla swojego zespołu 19 bramek.

Przypomnijmy, że w zimowym okienku transferowym Cracovię wzmocnili już Marcin Budziński oraz Sebastian Szałachowski. Z kolei Timor Kahlon oraz Andrzej Niedzielan rozstali się z klubem ze stadionem na ulicy Kałuży. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy