Litwin wzmocnieniem formacji ofensywnej w Cracovii

Litwin wzmocnieniem formacji ofensywnej w Cracovii fot. Transfery.info
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: SportowaCracovia

Deivydas Matulevičius nowym napastnikiem Cracovii? W najbliższych godzinach transfer Litwina do "Pasów" ma zostać potwierdzony.

Od kilku dni w mediach coraz głośniej o nowym napastniku, który ma wzmocnić Cracovię. Trener krakowskiej drużyny, Dariusz Pasieka zapowiedział transfer definitywny - "Ciężko już o testy: zimno, a czasu mało. Zapewniam, że ten napastnik do nas wkrótce dołączy - nie po to, byśmy go testowali, ale by podpisać kontrakt z Cracovią."

Matulevičius na swoim koncie ma już przygodę z Naszym futbolem, bowiem w sezonie 2009/2010 reprezentował barwy Odry Wodzisław Śląski.

Potem przeniosł się do rodzimej ligi, gdzie występuje w barwach Żaglisu Wilno. W obecnym sezonie, Matulevičius zdobył dla swojego zespołu 19 bramek.

Przypomnijmy, że w zimowym okienku transferowym Cracovię wzmocnili już Marcin Budziński oraz Sebastian Szałachowski. Z kolei Timor Kahlon oraz Andrzej Niedzielan rozstali się z klubem ze stadionem na ulicy Kałuży. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy