Liverpool na zakupach w LaLidze? Ma na oku hiszpański talent

Liverpool na zakupach w LaLidze? Ma na oku hiszpański talent
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Nico Williams z Athleticu znajduje się w kręgu zainteresowań Liverpoolu - donosi „AS”.

„The Reds” prezentują się w trwających rozgrywkach grubo poniżej oczekiwań i coraz więcej wskazuje na to, że w następnych zmaganiach przyjdzie klubowi z Anfield skupić się tylko na rywalizacji na rodzimym podwórku.

W tej sytuacji angielskiemu zespołowi może być niezwykle trudno zrealizować plany transferowe na czele ze sprowadzeniem Jude'a Bellinghama z Borussii Dortmund.

Z tego też powodu Liverpoolu rozgląda się na rynku też za innymi opcjami i ponownie myśli o wzmocnieniu linii ataku.

Dziennikarze „AS-a” uważają, że na tym polu w kręgu zainteresowań utytułowanej drużyny znajduje się Nico Williams z Athleticu.

Siedmiokrotny reprezentant Hiszpanii jest związany z klubem z Bilbao do 30 czerwca 2024 roku. Dlatego ekipa z Kraju Basków może mieć latem ostatnią realną szanse na zarobienie dużych pieniędzy na sprzedaży swojego wychowanka.

W jego obowiązującej umowie widnienie klauzula wykupu opiewająca na 50 milionów euro.

Athletic wyraża jednak nadzieję na przedłużenie współpracy z utalentowanym 20-letnim skrzydłowym w obliczu pojawiającej się coraz większego zainteresowania jego usługami. Nie tak dawno jego nazwisko pojawiało się też w kontekście Juventusu.

„Stara Dama” będzie mieć w najbliższym czasie problemy z grą o trofea na europejskim podwórku, więc sam Nico Williams może nie spoglądać przychylnym okiem w kierunku utytułowanych drużyn.

Ofensywny zawodnik może pochwalić się strzeleniem sześciu goli i zanotowaniem sześciu asyst w 25 rozegranych występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy