Liverpool po piłkarza Leicester. Dobre wieści dla... Kapustki!

Liverpool po piłkarza Leicester. Dobre wieści dla... Kapustki!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: The Times

Liverpool zamierza latem sprowadzić Demaraia Graya.

Kupno skrzydłowego ma być jednym z priorytetów Jürgena Kloppa na najbliższe okno transferowe, dlatego trwa kompletowanie listy życzeń złożonej z zawodników występujących na tej pozycji. Jednym z nich jest właśnie wspomniany 20-latek.

Anglik w tym sezonie zaczyna przebijać się do pierwszego składu mistrza Anglii, potwierdzając doniesienia o ogromnym potencjale, który eksperci dostrzegali jeszcze, gdy grał w Birmingham. Te opuścił w styczniu 2016, gdy „Lisy” zapłaciły za niego cztery miliony funtów.

Wymarzonym kandydatem dla „The Reds” co prawda pozostaje Julian Brandt, ale ściągnięcie reprezentanta Niemiec wydaje się nie tyle co znacznie bardziej kosztowne, co być może nawet niemożliwe. Dlatego na Anfield poszukują alternatywy.

Ewentualne odejście Graya do Liverpoolu byłoby dobrą wiadomością dla Bartosza Kapustki, który straciłby jednego konkurenta do miejsca w składzie. Mający jamajskie pochodzenie zawodnik w obecnej kampanii rozegrał 29 spotkań, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy